• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/persembevekoyleri
    • PERŞEMBE İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA KÜLTÜR DERNEĞİ
Ezan Vakti
Saat
Takvim

MEB Müdürümüzünden mesaj var

MURAT ÇULFAZ'IN 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞLANGIÇ DÖNEMİNE İLİŞKİN MESAJI

Sevgili öğrenciler, bir yaz tatili sonrası yeni bir heyecan ve umutla sınıfları dolduruyorsunuz. Yeni bir eğitim öğretim yılında sizler için hazırladığımız okullarımızın hakkını vererek bu yılı tamamlayacağınıza inanıyoruz. Başarı, sorumluluk duyma, planlı çalışma, kararlı olma ve kendine güvenme gibi birden çok faktöre bağlı olarak ulaşılabilen bir olgudur. Başarıya ulaşmak için elinizden geleni yapacağınıza inanıyorum. Sizler başarılı oldukça, bizler de mutlu ve huzurlu olacak, geleceğimize güvenle bakacağız. Sizlerden beklentimiz inanç ve istekle derslerinize sımsıkı sarılmanız, hedeflerinize ulaşmak için azami gayret göstermenizdir. Hayatınızın önemli aşamalarından biri olan eğitim-öğretim alanında göstereceğiniz başarı, yaşayacağınız hayatın temeli ve teminatı olacaktır. Sizleri çok seviyor ve sizlere güveniyoruz.

     Değerli öğretmen arkadaşlarım, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılının Başlangıç Dönemi ile birlikte bizlere emanet edilen evlatlarımızı geleceğe hazırlamak adına göstereceğiniz gayret ve fedakârlıklar dolayısıyla şahsınıza teşekkür eder, başarılarla dolu bir eğitim-öğretim dönemi dilerim. Gelecek nesillerimize binlerce yıllık birikimimizi, tarihimizi, kültürümüzü, değerlerimizi sizlerin desteği ve özverisiyle aktarabileceğimizin bilincindeyiz. Bu kutsal mesleğin onurlu birer üyesi olan Sizlerin emeği, öğrencilerimizin ulaşmak istedikleri hedeflerinde yol gösterici bir ışık olacaktır.

     Sayın veliler, bize emanet ettiğiniz öğrencilerimizin her yönüyle gelişimi için tüm imkânlarımızla elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstermekteyiz. Bu süreçte siz kıymetli velilerin eğitim-öğretim faaliyetlerinde etkin rol almak suretiyle desteklerinizi bekliyoruz. Eğitim uzun vadeli ve özveri isteyen bir süreçtir ve bu süreçte evlatlarımıza en büyük desteği sizler vereceksiniz. Ülkemizin güçlü yarınlara ulaşması öğrencilerimizin gayreti kadar sizlerin desteği ile mümkündür. Etkili, kalıcı ve verimli bir eğitim öğretim ortamının sağlanmasında veli, okul ve öğretmen iş birliği çok önemlidir. Özlediğimiz, hedeflediğimiz okul; öğrenmeyi sevdiren, düşünen, problem çözen, araştıran, sorgulayan, bilgiyi kullanan, kendisiyle ve çevresiyle barışık öğrenciler yetiştiren okuldur. Bu ideal okul kavramını gerçekleştirme sürecinde eğitim ve öğretimin vazgeçilmezi olan siz velilerimizin, üstlendikleri misyonu fazlasıyla yerine getireceğine inanıyor, yeni eğitim-öğretim yılında anne babalar olarak okullarımıza vereceğiniz destek ve katkılardan dolayı şimdiden sizlere teşekkür etmek istiyorum.

       Daha çok paylaşarak, örnek olacak uygulamaları çoğaltarak, daha çok okuyarak, sürekli kendimizi yenileme ve geliştirme çabası içerisinde 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılının öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diler; tüm eğitim camiasına sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir dönem olmasını temenni ederim.


https://persembe.meb.gov.tr/www/ilce-milli-egitim-mudurumuz-sayin-murat-culfazin-2019-2020-egitim-ogretim-yili-baslangic-donemine-iliskin-mesaji/icerik/3120

38 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
KURULUŞ 2007
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret3274203
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.80116.8283
Euro7.56717.5974