• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/persembevekoyleri
Ezan Vakti
Saat
Takvim
İÇİMİZDEN BİRİ - DENİZ KÖKEN

NEREDE KALMIŞTIK

Uzun yıllar önce siyasete atılırken yani bir diğer manasıyla millete hizmet yolculuğuna çıkarken hissettiğim heyecanı düşünür, arada kendimi yoklarım. Hizmet sevdası vazgeçilmez bir tutku gibidir. Şayet ilk günkü heyecanınızı muhafaza ediyorsanız yolunuza daha bir coşkuyla devam ediyorsunuz demektir.

Yaradana şükürler olsun ki bize sunulan imkânlar dâhilinde başta gönlümüzün sultanı İstanbul olmak üzere bu güzel memleketin birçok güzide yerinde insanlarla tanışma, onlara hizmet etme ve de gönüller kazanma fırsatı yakaladım. Bu hizmetlere aracı kılınmak bizim için her zaman ayrı bir lütuf kaynağı olmuştur. Öte yandan beraber yolculuk yaptığımız dava arkadaşlarımız da yine bizim için ayrı bir gurur vesilesi olmuştur.

Şimdi yeniden ilk göz ağrımız, büyük sevdamız ve eşsiz hikâyemiz olan Eyüpsultan için kolları sıvadık. Sizlerin desteğiyle Eyüpsultan Belediye Başkanlığına seçildim. Bugün ve yarın bu kutlu mücadelede arkamızda duran ve yanımızda yürüyen herkese teşekkürü borç bilirim.

Daha güzel günlerde buluşmak ümidiyle saygı, sevgi ve selamlarımı sunarım...1964 yılında Ordu`da doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra çalışma hayatına 1984–1988 yıllarında İstanbul Üniversitesi’nde memurluk yaparak başladı. 1989–1994 yıllarında Bankacılık sektöründe çeşitli görevlerde bulundu. 1994 yılında Eyüpsultan Belediye Başkan Yardımcısı olarak başladığı yerel yönetim alanında bugüne kadar önemli makamlarda bulunmuş ve birçok başarılı projeye imza atmıştır. Son görev yeri olan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevinden AK Parti Eyüpsultan Başkan Adaylığı için ayrılmış ve 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde seçmenin yarısından fazlasının oyunu alarak Eyüpsultan Belediye Başkanı seçilmiştir
.
  
425 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
KAYA MEZGİTİ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret3309621
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420