• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/persembevekoyleri
    • PERŞEMBE İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA KÜLTÜR DERNEĞİ
Ezan Vakti
Saat
Takvim

Anasayfa

1964 yılında Ordu`da doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra çalışma hayatına 1984–1988 yıllarında İstanbul Üniversitesi’nde memurluk yaparak başladı. 1989–1994 yıllarında Bankacılık sektöründe çeşitli görevlerde bulundu. 1994 yılında Eyüpsultan Belediye Başkan Yardımcısı olarak başladığı yerel yönetim alanında bugüne kadar önemli makamlarda bulunmuş ve birçok başarılı projeye imza atmıştır. Son görev yeri olan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevinden AK Parti Eyüpsultan Başkan Adaylığı için ayrılmış ve 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde seçmenin yarısından fazlasının oyunu alarak Eyüpsultan Belediye Başkanı seçilmiştir.
23.09.2018
10.10.2019
1947'de Ordu'nun Perşembe ilçesinde doğan Kamil Sönmez'in asıl adı Kamil Sönmer'dir. Çoğunlukla Karadeniz türküleri seslendiren Türk halk müziği sanatçısı ve sinema, tiyatro oyuncusuydu.
MEHMET GÜCÜKLÜOĞLU : Biz onu şiir okurken dertli, program sunarken neşeli,sosyal hayatta hep sevecen güler yüzlü,şakacı samimi haliyle tanıyoruz. Biz seni çok seviyoruz ,hemşehrimiz , dostumuz ,kardeşimiz, abimiz..... ZAMANSIZ YAĞMURUMUZ....
04.07.2016
04.07.2015
*********************************************************************
YÖNETİM KURULUMUZDAN TÜM HEMŞEHRİLERİMİZE


Değerli hemşehrilerimiz!..
Dernekler sivil toplum kuruluşlarının ilk basamağıdır. Birlikteliği, dayanışmayı, yardımlaşmayı, kültürel varlıkları ortaya çıkarıp yaşatma,yayma ve geliştirmeyi amaçlarlar. Üyeler ve hemşehriler arası iletişimi,birlikteliği sağlarlar. Üyeleri ile beraber projeler üretir,maddi olanakları çerçevesinde hayata geçirme çabası gösterirler.


Dernekçilik zor iştir! Kurmak kolaydır ama yaşatmak büyük enerji ve özveri ister. Görev üstlenenlerin gücü kuvveti ve enerjisi sizlersiniz. Sizler olmadan dernek yaşamaz. İyi ki sizler varsınız.

Derneğimiz kuruluş amacı olan sosyal kültürümüzü yaşatma gayretini sarf etmektedir. Bunun için arzu edenlere folklor kursu verilmektedir.
Her sene geleneksel MAYIS 7 si için boğaz turu düzenlemekteyiz.
Her sene tanışma,kaynaşma için dayanışma gecesi düzenlemekteyiz.
Üyelerimizin çocuklarına dernek merkezimizde ingilizce kursu vermekteyiz.
Üyelerimizden oluşan koromuz kurulmuştur.
Üyelerimiz kendi aralarında GÜN tertip etmektedirler.
İlçemizde ihtiyaç sahiplerine maddi ve manevi yardımda bulunulmaktadır.
Derneğimiz gezi turları düzenlemektedir.
Üniversite öğrencilerine burs verilmektedir.

KURULUŞ 2007
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret3276585
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.83806.8654
Euro7.71577.7466